Rubriky
Uncategorized

Východ / Sunrise

Včera jsem vyhrál ve fotografické soutěži firmy Lexum nazvané „Uvidíte svět, jaký je“. Vyhrál jsem první cenu a je to Nikon D300s!Asi přejdu z Canonu..
Toto je výherní fotka:


Yesterday, I won a brand new Nikon D300s in photo competition hosted by Lexum.cz. I might switch from Canon to Nikon. This is the wining shot:

Album: jindrichohradecko

4 reakce na „Východ / Sunrise“

Gratuluju, tomu říkám výhra. Myslím že netřeba přecházet. Canon máš vyladěnej na panorama, tak bych si ho nechal na tenhle účel napevno s padesátkou a na Nikona dal nějakej zoomek a byl by to hlavní foťák. Pak můžeš být při fotovýpravě pohotovější a mít stále ready dva objektivy. Je k tomu Nikonu i sklo?

No to bych moc pohotovej nebyl. Nikon je z hořčíku a váží skoro kilo, bez objektivu. Stativová hlava kilo, stativ kilo..
D300s má mnohem větší dynamickej rozsah, má 14-bit rawy, lepsi na hdr. Iso má do 6400

Na některý akce – např. focení svateb nebo prostě kam jdeš vyloženě fotit událost, by měl mít člověk záložák. Tahat oba na tvoje HDR procházky s kočárkem, kde máš času dost, není nutný. Kvalitní výbava holt něco váží.

[…] nejlépe hodnocenou fotografii. Moje druhá fotografie v pořadí byl již několikrát úspěšný Východ. Děkuji organizátorům soutěže i všem lidem kteří (nejen) mě […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..