Webdesign

Kapela Klaret Strážský výběr


Dechpopová kapela působí už od roku 2007, tudíž není divu, že má za sebou už spoustu odehraných akcí všeho druhu. Od firemních akcí přes maturitní a městské plesy až po venkovní show pod otevřeným nebem.
Komplení web, rok 2017

Les a zeleň


Práce související s údržbou zelených ploch, soukromých i veřejných prostranství a lesnické práce (mimo velké těžby) související s údržbou lesních porostů.
Komplení web, rok 2014

Ing. Tomáš Fuit


Autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby, architektonické studie, návrhy interiérů, vizualizace, zpracování všech stupňů projektové dokumentace /UR, SP, prováděcí projekt/, inženýrská činnost, stavebně fyzikální výpočty a posudky.
Komplení web, rok 2011

Římskokatolický vikariát – Proboštství Jindřichův Hradec


Zde naleznete informace o událostech a akcích nejen v naší farnosti, ale také údaje o církevní historii v Jindřichově Hradci, proboštském kostele kostele Nanebevzetí Panny Marie a ostatních kostelech v Jindřichově Hradci, duchovních správcích a mnoho dalšího.
Komplení web, rok 2010

Noska


Manažerské služby, zemědělská výroba speciál, poradenská činnost, drobnochovatelství a zpracování potravin.
Kompletní web 2007

Lípa – Centrum poradenství a psychoterapie


Osobní, manželské a rodinné poradenství a psychoterapie. Sociální, sociologické a psychologické poradenství a diagnostika, systemická psychoterapie, integrativní psychoterapie, rodinná psychoterapie, narativní psychoterapie, hypnoterapie a arteterapie.
Kompletní web, rok 2006 a 2009

Lidie Nastašínská


Obrazy a Galerie.
Programování HTML pro Goooder, rok 2005

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.